e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści

Do 30 listopda br. prowadzimy szkolenia z platformy E-mocni w naszej gminie. Aktualnie prowadzone jest szkolenie z zakresu Canvy, czyli zaczęliśmy od strony graficznej, tworzymy plakaty, grafiki itp. rzeczy. Szkolenia prowadzone są dla każdych osób również dla osób niepełnosprawnych jak i seniorów. Tematyka zajeć może być dowolna, jeśli sprawia ci coś trudności to zapraszamy do Domu Kultury w Chmielnie. Pomożemy zapisać na kurs i udzielimy informacji.

Szkolimy osoby, które dotychczas nie korzystały z możliwości, jakie dają nowe technologie. Dzięki temu mają okazję nauczenia się jak korzystać z technologii na co dzień i jak wykorzystywać je w dbaniu o swoje zdrowie, finanse czy edukację, rozwój zawodowy, a nawet życie duchowe, relacje z bliskimi czy hobby.