Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie

KINO ZA ROGIEM

Kino za Rogiem w Chmielnie

 

ul. Gryfa Pomorskiego 20

83-333 Chmielno

tel. +48 506 867 699

tel. 58 684 22 05

e-mail: kino@chmielno.pl

 

   /Kino za rogiem w Chmielnie

 

Kino za Rogiem w Chmielnie ulokowane jest w centrum miejscowości, w budynku Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji. Przytulna sala kinowa jest doskonałym miejscem do oglądania filmów w wysokiej jakości obrazu i dźwięku. W kinie dostępne są wygodne, miękkie fotele, w tym dwie dwuosobowe knapy, a także bardzo wygodne worki sako, uwielbiane nie tylko przez dzieci. Bilety na seanse można kupić już od 5 zł.

 

Repertuar Kina w Chmielnie obejmuje produkcje fabularne, dokumenty i filmy animowane. W programie znajdują się zróżnicowane cykle tematyczne przeznaczone zarówno dla koneserów, dla najmłodszych, jak i tych, którzy w kinie szukają rozrywki i chwili wytchnienia od codzienności.

 

Zwykle wyświetlamy filmy w piątki i niedziele, ale bardzo chętnie przygotowujemy seans na zamówienie i wynajmiemy salę na wyłączność.

 

Z tego udogodnienia korzystają już pobliskie przedszkola i szkoły każdego szczebla, zamawiając seanse połączone z animacjami, warsztatami tematycznymi lub z okazji różnych świąt i szkolnych wydarzeń.

 

Do skorzystania z filmów na życzenie zapraszamy także grupy znajomych, przyjaciół, które chciałby spędzić czas we własnym gronie oglądając film. Zarówno młode mamy, fani sportu, stowarzyszenia, a także grupy seniorów znajdą coś dla siebie. Filmy na życzenie można wybierać z biblioteki Kina za Rogiem. W tym celu należy skontaktować się odpowiednio wcześniej z animatorem KzR.

 

Zakupu biletów można dokonać za pośrednictwem strony internetowej https://biletyna.pl/Chmielno

ZAŁĄCZNIKI:

  • Załącznik
    Utworzono dnia 18.12.2019, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych

Godziny seansów

Piątek 18.00
Sobota 11.00, 14.00
Niedziela 14.00, 16.00

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 2 wydarzeń w tym miesiącu

Imieniny

Zegar

Partnerzy medialni